Фірма «Автовикуп» – виконує терміновий викуп авто, не дивлячись на стан, в якому перебуває Ваш транспортний засіб. Співробітники нашої компанії оцінять реальну вартість, пошкодження і озвучать вартість, яка буде Вам цікава.

Допомога автовласникові в продажу свого автомобіля – наша головна задача. “Терміновий викуп авто” – це найбільш вигідну пропозицію для тих, хто продає свою машину. Наша досвідченість продиктована довгими роками праці в сфері автомобільного ринку, це наша гарантія високої якості і високого професіоналізму. Клієнт і його вигода від співпраці з нами – найважливіше для нас і для нашого бізнесу. Наша мета допомогти вам в скрутну хвилину і з вигодою для вас провести операцію. Операція буде швидкою і вигідною для вас. Звертайтеся до нас і приводьте своїх знайомих – ми раді допомогти вам і всім бажаючим! Ми дорожимо своєю репутацією і ставленням наших клієнтів, робимо все можливе, щоб угода виявилася максимально вигідною для вас.

Ваші інтереси будуть враховані в першу чергу, а викуп кредитних коштів пересування зробимо в найкоротші терміни на ваших умовах і з максимальною вигодою.

Залишкова вартість згорілого авто і відповідно оптимальна ціна за викуп, два основних питання, отримати відповідь на які Вам допоможе наша компанія.